Знайди суму трьох чисел перше з яких дорівнює 37.6 друге становить 3/4 першого а третє є середнім

арифметичним перших двох

Ответы на вопрос

Отвечает Окулова Виктория.

Ответ:

98,7

Пошаговое объяснение:

37,6 * 3 : 4 = 28,2 (друге число)

(37,6 + 28,2) : 2 = 32,9 (середнє арифметичне)

37,6 + 28,2 + 32,9 = 98,7 (сума трьох чисел)