1. Запиши рівняння, рівносильне даному, використовуючи основні властивості рів- няння. а) 5x =

10; б) 3y + 6 = 2y + 7; в) z/5- z/25= 10.

Ответы на вопрос

Отвечает Murat Moldir.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)

5х = 10

х = 10 : 5

х = 2


Равносильное уравнение:

15 * х = 30

х = 30 : 15

х = 2


б)

3у + 6 = 2у + 7

3у - 2у = 7 - 6

у = 1


Равносильное уравнение:

8у + 14 = 7у + 15

8у - 7у = 15 - 14

у = 1


в)

z/5 - z/25 = 10 | * 25

5z - z = 250

4z = 250

z = 250 : 4

z = 62,5


Равносильное уравнение:

375 : у = 6

у = 375 : 6

у = 62,5