1. Запиши рівняння, рівносильне даному, використовуючи основні властивості рів- няння. а) 5x =

10; б) 3y + 6 = 2y + 7; в) z/5- z/25= 10. НАПИІШІТЬ БУДЬ ЛАСКА ВСЕ ПО ДІЯМ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Максим.

Відповідь:а) 5x = 10 можна переписати, використовуючи властивість ділення обох частин на 5:

x = 2.

б) Збираємо разом однакові змінні та віднімаємо 2y з обох сторін:

3y + 6 - 2y = 2y + 7 - 2y

y + 6 = 7

Віднімаємо 6 від обох сторін:

y = 1.

в) Ділимо обидві частини на 5/25 (або 1/5) та спрощуємо дроби:

z/(5/1) - z/(25/1) = 10

z1/5 - z1/25 = 10

Загальний знаменник - 25:

z5/25 - z1/25 = 10

z*4/25 = 10

Перемножуємо обидві частини на 25/4:

z = 62.5.

Покрокове пояснення: