Как розвязать рівняння 1,5(7,8-x)=5,1 по діям


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

1,5(7,8-x)=5,1

1) Розкриваємо дужки(в даному випадку 1.5 множимо на 7.8 та множимо на -х):

1,5(7,8-x)=5,1

11,7-1,5x = 5,1

2) Перенесемо відомі числа в праву частину, а не відому в ліву, змінюючи знак того, що перенесли:

-1,5х = 5,1 -11,7

-1,5х = -6,6

3) Ділимо обидві частини на коефіцієнт перед х

-1,5х = -6,6 | :-1,5

x = 4,4     -  це наша відповідь