На першій полиці було у 5 разів більше підручників, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 126

підручників, а на другу поставили 386 підручників, то на обох полицях підручників стало порівну. Скільки підручників було спочатку на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хатунов Слава.

Ответ:

5х-126=х+386

5х-х=386+126

4х=512

х=512÷4

х=128

128 підручників було на 2 полиці спочатку

128+386=514 підручників стало на 2 полиці

128*5=640підручників було на 1 полиці спочатку

640-126=514 підручників стало на 1 полиці

Відповідь:640 підручників було на 1 полиці;

128 підручників було на 2полиці