4. I У коробці, маса якої 85 г, лежить шість скляних кубиків з ре- бром 8 см. Яка маса всієї

коробки (у кілограмах), якщо маса 1 см3 скла становить 3 г? Відповідь округли до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гукало Дарья.

Відповідь:

Загальна маса коробки з шістью кубиками 9,3 кг.

Покрокове пояснення:

Об'єм куба дорівнює його стороні возведеній у куб:

V = а³ = 8³ = 512 см³.

Якщо маса 1 см³ скла становить 3 г, то маса одного кубика дорівнює: 512 × 3 = 1 536 г.

Маса шістьох кубиків дорівнює: 1 536 × 6 = 9 216 г.

Додаємо масу коробки 85 г. та отримаємо загальну масу коробки з шістью кубиками: 9 216 + 85 = 9 301 г. = 9,3 кг.