Сыныпта 25 окушы бар Ер балалар саны кыз балалар санының 25% курайды​


Ответы на вопрос

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

 5-3=210 күнде 20 метр шығады 10*2=20 Келесі күні қалған 5 метрге шығады 20+5= 25 сонда жауабы: 11 күнде 2) ұлдар х болсын, қыздар х+3 болады. Теңдеу құрамыз:х+ (х+3)=352х+3=352х=32х=16х+3=16+3= 19 Жауабы 16 ұл,

Отвечает Кот Мария.

Ответ:

) 5-3=2

10 күнде 20 метр шығады 10*2=20

Келесі күні қалған 5 метрге шығады 20+5= 25

сонда жауабы: 11 күнде

2) ұлдар х болсын, қыздар х+3 болады. Теңдеу құрамыз:

х+ (х+3)=35

2х+3=35

2х=32

х=16

х+3=16+3= 19 Жауабы 16 ұл,