Есепті теңдеудің көмегімен шығару. Қала мектептерінің бірінде бастауыш сыныпта 260 окушы,ортаңғы

сыныпта 340 окушы, ал калғаны жоғары сыныпта оқиды. Егер мектепте барлығы 980 оқушы болса, жоғары сыныпта қанша бала оқиды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисик Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+(260+340)=980

х+600=980

х=980-600

х=380

Отвечает Мугитян Ольга.

х+260+340=980

х=980-600

х=380