СРОЧНО!!!Визнач на скільки буде більше число 12% якого дорівнюють 144, ніж 12% числа 240


Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Дима.

Ответ:

На 800

Пошаговое объяснение:

240/12%=20, тобто 100% цього числа=2000

144/12%=12, тобто 100% цього числа=1200

2000-1200=800.