owerPoint - [дiагностувальна робота з математики] - PowerPoint ЗАВДАННЯ 4 РОРЗВ’ЯЖИ ЗАДАЧУ ПІСЛЯ

ТОГО, ЯК ДО МАГАЗИНУ ПРИВЕЗЛИ 17 ЯЩИКІВ БІЛОГО ВИНОГРАДУ, А ЧЕРВОНОГО- У 7 РАЗІВ БІЛЬШЕ, У МАГАЗИНІ СТАЛО 203 ЯЩИКИ ВИНОГРАДУ. СКІЛЬКИ ЯЩИКІВ ВИНОГРАДУ БУЛО СПОЧАТКУ У МАГАЗИНІ? БУЛО-? ЯЩ ПРИВЕЗЛИ-? ЯЩ, 17 ЯЩ ТА ЩЕ У 7 Р.Б CTAЛО- 20 О X пжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Осина Ника.

1)17×7= 119 (ящ.) –червоного

2) 119+17= 136 (ящ.) –всього привезли

3)203-136= 67  (ящ.)

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

Решение: 1)17×7= 119 (ящ.) –червоного

2) 119+17= 136 (ящ.) –всього привезли

3)203-136= шестьдесят семь (напиши цифрами в тетради, у меня лагает) (ящ.)

Ответ: