до магазину привезли 24 ящики білого винограду по 6 кг у кожному і 20 ящиків синього винограду по 8

кг у кожному. Скільки кілограмів винограду привезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

304

Пошаговое объяснение:

24×6=144 белого винограда

20×8=160 синего винограда

Отвечает Кухарчук Олександр.

Ответ:

304 кг

Пошаговое объяснение:

1. 24*6=144 кг – бiлий виноград;

2. 20*8=160 кг – синiй виноград;

3. 144+160=304 кг – всього винограду.