За перший день Василько прочитав 25% усієї книжки, за другий - 68% остачі, а за третій - решту 96%

сторінок. Скільки сторінок у книжці? Будласка поможіть срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Колян.

Відповідь:

400 сторінок

Покрокове пояснення:

1-й день - 25% усієї книжки

2-й день - 68% остачі

3-й день - решту 96 сторінок

Всього сторінок -?

Всього у книжці - х сторінок , тоді в перший день Василько прочитав :

25% = 25 : 100 = 0,25

0,25х сторінок

Залищилося прочитати :

х - 0,25х = 0,75х сторінок

Тоді у другий день Василько прочитав :

68% = 68 : 100 = 0,68

0,68 * 0,75х = 0,51х сторінок

За умовою у третій день Василько прочитав 96 сторінок, отже можемо скласти рівняння :

х - 0,25х - 0,51х = 96

0,75х -0,51х = 96

0,24х = 96

х = 96 : 0,24

х = 400 сторінок всього було у книжці

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Примем за 100% страницы, которые прочитал Вася за 2 и 3 день, т. е. остаток. Тогда за 3 день Вася прочитал 100%-68%=32%  что составляет по условию 96 страниц. Найдём количество страниц, прочитанных Васей за два последних дня (2и3). 96:32%*100%=300 страниц. Так как за первый день было прочитано 25%, то за 2 и 3 день 100%-25%=75%, что и составляет 300 страниц. 300:75%*100%=400 страниц. Ответ: в книге 400 страниц.