2. Запиши вираз й обчисли його значення. a) Різниця добутків чисел 5 i 9 та 3 i 7; б) суму чисел

26 i 34 зменшити в 10 разів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гирвель Даник.

а) 5 * 9 - 3 * 7 = 45 - 21 = 24

б) (26 + 34) : 10 = 60 : 10 = 6