Запиши вирази и обчисли їх значення, Добуток чисел 8 i5 збільшити на різницю чисел 570 і 390Суму

чисел 390 і 180 зменшити на частку чисел 250 і 1Зменшуване - сума чисел 50 і 780, від'ємникрізниця чисел430 1 260Ділене добуток чисел 6 i 6, дільник різниця чисеn 999 1990​

Ответы на вопрос

Отвечает Филькин Паша.

Ответ:

(8*5)+(570-390)=40+180=220

(390+180)-(250:1)=570-250=320

(50+780)-(430-260)=830-170=660

(6*6):(999-990)=36:9=4

Пошаговое объяснение: