Хелп... 231°. Знайдіть значення виразу 3а – 1, якщо: 1) а = 7; 2) а = 10; 3) а = 15. 236.Зошит

коштує а грн, а блокнот — у 2 рази дорожче. Скіль- ки гривень коштує блокнот? Складіть вираз і знайдіть його значення, якщо: 1) а = 8; 2) а = 10; 3) а = 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Ананченко Ксения.

Відповідь:231) 1)3*7-1=26  2)3*10-1=29  3)3*15-1=44

236)зошит=8,10,12 грн             а*2,якщо а=8,10,12,то 8*2=16; 10*2=20;

блокнот=?,у 2 р.більше             12*2=24

1)8*2=16грн-блокнот                  відповідь=16,20,24

1)10*2=20грн-блокнот

1)12*2=24грн-блокнот

Покрокове пояснення: