Порівняйте дроби 3/4 і 5/14​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Татьяна.

Ответ:

3/4 > 5/14

Пошаговое объяснение:

3/4 и 5/14 = 21/28 и 10/28 ( спільний найменший займенник)

Дріб з більшим чисельником буде більшим.

Отвечает Shape Mia.

Відповідь:

Покрокове пояснення:3/8 и 1/6 = 9/24 и 4/24

3/4 и 5/14 = 21/28 и 10/28

5/9 и 2/27 = 15/27 и 2/27

3/8 и 2/9 = 27/72 и 16/72

2/15 и 5/18 = 12/90 и 25/90

2/9; 3/4 и 5/12 =

8/36; 27/36 и 15/36