Запиши вираз та знайди його значення: від добутку чисел 307 і 48 відняти частку чисел 14007 і 39.


Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Назар.

Ответ:

Буде 768

Пошаговое объяснение:

307*48-(14007-39)=

14007-39=13968

307*48=14736 (я не могу в столбик (из калькулятора))

14736-13968=768