Запиши вираз та знайди його значення: від добутку чисел 307 i 48 відняти частку чисел 14 007 i 69.

у Північній півкулі карти зоряного неба звіздар нарах 392​

Ответы на вопрос

Отвечает Сугоняева Василиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вираз: "від добутку чисел 307 і 48 віднімаємо частку чисел 14,007 і 69."

Спершу знайдемо добуток чисел 307 і 48:

307 * 48 = 14,736

Далі знайдемо частку чисел 14,007 і 69:

14,007 / 69 ≈ 0,203

Тепер віднімемо частку з добутку:

14,736 - 0,203 ≈ 14,732

Отже, значення виразу "від добутку чисел 307 і 48 відняти частку чисел 14,007 і 69" приблизно дорівнює 14,732.

Отвечает Grigoryan Erik.

Ответ:

14 533

Пошаговое объяснение:

(307 * 48) - (14 007 / 69)

Значення:

(307 * 48) - (14 007 / 69) = 14 736 - 203 = 14 533

Тобто, від добутку чисел 307 і 48, який дорівнює 14 736, відняти частку чисел 14 007 і 69, яка дорівнює 203. В результаті отримаємо значення 14 533.

Або можна записати вираз так:

307 * 48 - 14 007 / 69

Значення:

307 * 48 - 14 007 / 69 = 14 736 - 203 = 14 533