Чи проходить графік функції y = x (-7) через точку A (-2; -128), B (1/2; 128) (якщо можно с

поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Настя.

Пошаговое объяснение:

1)A(-2; -128)

: підставляємо х в рівняння:

( { - 2})^{ - 7}  =  \frac{1}{ { - 2}^{7} }  =  \frac{1}{ - 128}

ні, не проходить

2)В(1/2; 128)

підставляємо х:

 ({ \frac{1}{2} })^{ - 7}  =  {2}^{7}  =    {2}^{4}  \times  {2}^{3}  = 16 \times 8 = 128

так, проходить

удачі в навчанні)