ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!! У коробці лежать тістечка. Відомо, що їх можна розкласти на вітрині у 5

рядів, або у 8 рядів, або у 12 рядів так, що в кожному ряду буде порівну тістечок. Яка найменша кількість тістечок може бути у цій коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Магдеев-Смоляр Тимур.

Ответ:

в коробке может быть самое мало 120 пирожных

Пошаговое объяснение:

надо найти  НОК(5;8;12)=5*2*2*2*3=10*12=120

5=5

8=2*2*2

12=2*2*3