СРОЧНО,ПОЖАЛУЙСТА!!! У коробці лежить певна кількість куль. Виявилося, що їх можна розкласти в 5

однакових рядів, або в 6 однакових рядів, або в 9 однакових рядів. Яка кількість куль може бути в коробці, якщо їх більше ніж 300 і менше ніж 400.

Ответы на вопрос

Отвечает Пестрякова Мария.

Ответ:

360

Пошаговое объяснение:

360/5=72

360/6=60

360/9=40