Велосипед проїхав 7/9 усього шляху і виявилось що він проїхав на 8 км більше половини шляху знайти

довжину всього шляху ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Дядющенко Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай весь шлях - х, тоді 7/9 всього шляху - 7/9х і це на 8км більше ніж половина шляху(1/2х) .

складемо рівняння :

7/9х-1/2х=8

14/18х - 9/18х=8

5/18х=8

х=8:5/18=8*18/5

х=28,8(км)

Відповідь: 28.8 км - весь шлях.