Колесо автомобіля мае діаметр 90 см. Автомобіль руха- еться з такою швидкістю, що колеса роблять 6

обертів щохвилини. Знайди швидкість автомобіля у кілометрах на годину. Вiдповiдь округли до одиниць.​

Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Егор.

Ответ:

102 км/ч

Пошаговое объяснение:

Найдем длину колеса :

D = 90 см

π = 3,14

С = ? см

С = πD

C = 3,14 * 90 = 282,6 м

Длина колеса равна 1 обороту

6 * 282,6 = 1695,6 (м) - проезжает машина за 1 минуту

1 час = 60 минут

60 * 1695,6 = 101736 (м) - проезжает машина за 1 час

101736 м = 101,736 км 102 км/ч - скорость автомобиля