ПЛИС) Діаметр колеса автомобіля дорівнює 0,9 м. Знайдіть його швидкість, якщо колесо за одну

хвилину робить 250 обертів. Відповідь у кілометрах на годину округліть до одиниць.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина колеса C = πd ≈ 3,14 * 0,9 = 2,826 cм

2,826  * 250 = 706,5 м проходить за 1 хв.

706,5 м/хв= 706,5 : 1000 * 60= 42,39 км/год ≈ 42 км/год