Допоможіть будьласка з задачею, ніяк не можу доробити, буду дуже вдячна. Колесо автомобіля має

діаметр 70 см. Він рухається з такою швидкістю, що колеса роблять 9 обертів щосекунди. Знайди швидкість автомобіля в кілометрах за годину. Відповідь округли до десятих.( дам 15 балів ♡︎ ) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошин Данил.

Ответ:

71,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

d=70 см= 0,7 м

Довжина кола колеса L = πd = 3,14 * 0,7 = 2,198 метра

Колесо робить 9 оборотів за секунду, тобто кожну секунду проходить відстань 9*2,198 = 19,782 метрів. У годині 3600 секунд, отже за годину колесо пройде 19,782*3600 = 71215,2 метрів або ≈71,2 км, тобто його швидкість 71,2 км/год.

Длина окружности колеса L= πd = 3,14* 0,7 = 2,198 метра

Колесо делает 9 оборотов в секунду, то есть каждую секунду проходит расстояние 9* 2,198 = 19,782 метров. В часе 3600 секунд, значит за час колесо пройдет 19,782 * 3600 = 71215,2 метров или ≈71,2 км, то есть его скорость 71,2 км/ч