машинний механізм складається із коліс А В С які обертаються без проковзування якщо колесо В робить

4 повні оберти то колесо А - 5 повних обертів а якщо колесо В робить 6 повних обертів то колесо С - 7 повних обертів чому дорівнює довжина колеса А якщо довжина колеса С дорівнює 30 см

Ответы на вопрос

Отвечает Стасюк Катя.
A=4/5B
B=7/6C
C=30 см
решение
30/6*7=35 см В
35/5*4=28 см А
Ответ: длина окружности колеса А 28 сантиметров