Б) Довжина кола заднього колеса карети на 0,8 м більша за довжину кола передньогоколеса. Яку

відстань проїхала карета, якщозаднє колесо зробило 450 обертів, а переднена 75 обертів менше?​ Будь ласка полне рішення​

Ответы на вопрос

Отвечает Ожегов Степан.

C_1-C_2=0,8 м

n_1=450  об.

n_2>n_1  на 75  об.

S=?

1)  C_1-C_2=0,8

    C_1=C_2+0,8

2)   n_2>n_1  на 75  об.

      n_2-n_1=75

       n_2=n_1+75

        n_2=450+75

          n_2=525

3)     S=C_1*n_1

        S=450(C_2+0,8)

       

4)     S=C_2*n_2

        S=525C_2

5)       S=S

525C_2=450*(C_2+0,8)

525C_2-450C_2=0,8*450

75C_2=360

C_2=360:75

C_2=4,8

6)   S=C_2*n_2=525*4,8=2520 м

Вiдповiдь: 2520 м