Колесо автомобіля має діаметр 90 см. Автомобіль руха- еться з такою швидкістю, що колеса роблять 8

обертів щохвилини. Знайди швидкість автомобіля у кілометрах на годину. Відповідь округли до одиниць. Срочно допоможіть з розв'язанням у мене на час ! прошу з поясненням дам все свои бали ​дам 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Armen Armen.

Ответ:

Відповідь: 1 км/год

Пошаговое объяснение:

D = 90 см

t = 1 хв

N = 8 обертів

V - ? км/год

1) С(довжина кола) = П(число Пі) × D(діаметр кола)

C = 3,14(П) × 90(D) = 282,6(см)

2) 282,6(C) × 8(N) = 2260,8(см) - відстань за 8 обертів;

3) V = S : t

V = 2260,8(S) : 1(t) = 2260,8(см/хв)

1 км = 100000 см

1 год = 60 хв

4) V = 2260,8 × 60 = 135648(см/год)

5) V = 135648 : 100000 = 1,35648 ≈ 1(км/год)

Відповідь: 1 км/год.

Отвечает Петросян Павел.

Ответ:

1км/ч

Пошаговое объяснение:

Длина окружности соответствует 1 обороту колеса.

Найдем длину колеса (окружности) :

d = 90 см

π = 3,14

С = ? см

С = πd

C = 3,14 * 90 = 282,6 см

1) 282,6 * 8 = 2260,8 см - расстояние которое делает колесо за 1 минуту

1 час = 60 минут

1 км = 100000 см

2) (2260,8 * 60) : 100000 = 135648 : 100000 = 1,35648 км/ч = 1 км/ч - скорость автомобиля