У парку ростуть 136 дерев, з них 5/8 становлять каштани, а решту – тополі. Скільки тополь росте в

цьому парку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Вика.

Пошаговое объяснение:

136:8*5=17*5=85 каштанів

136-85=51 тополя

2варіант

1-5/8=3/8 складають тополі

136:8*3=17*3=51 тополя

Відповідь: 51 тополя