Каштани становлять 7/15 дерев, що ростуть у парку, клени – 55% залишку, а берези – решту 90 дерев.

Скільки всього дерев росте у парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Відповідь:

375 дерев росте у парку

Покрокове пояснення:

1)100-55=45%        (берези)

2)90:45*100=200    (клени+берези)

3)15-7=8       (клени+берези)

4)200:8*15=375 (дерев)