Першого тижня відремонтували 1,2 км шляху, а другого – 1,86 км. На скільки відсотків більше

відремонтували за другий тиждень порівняно з першим? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Халонен Кристина.

Ответ:

) 1,86-1,5=0,36 (км) на 0,36 км більше відремонтували за другий тиждень

2) 0,36:1,5·100=24(%) становлять 0,36 км

Відповідь: на 24%

Пошаговое объяснение:

вроде так