Приклад. Нехай на координатній прямій розміщено точку А(-1,5) і точку В(4,5). Знайти довжину

відрізка АB.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макар Юлия.

Ответ:

АВ = 6 одиничних відрізків

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти відстань відрізка АВ, потрібно додати модулі координат точок А(-1,5) та В(4,5).

|-1,5| + |4,5| = 1,5 + 4,5 = 6(од.) - довжина відрізка АВ;

Відповідь: 6 одиничних відрізків.