Сума двох чисел дорівнює 6, одна із них дорівнює 32/43 Знайдіть інше число, помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофієв Влад.

Ответ:

5  8/43

Пошаговое объяснение:

32/43+х=6

х=6-32/43

х=(258-32)43

х=226/43

х=5  8/43