Історія До першого австрійського парламенту українці обрали 50 чоловік. Серед них: 6/10 - селяни,

2/10- священики, а iншi - iнтелігенція. Скільки представників інтелігенції було серед українських послів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кистенюк Алина.

Ответ:

10 человек

Пошаговое объяснение:

1) 6/10 + 2/10 = 8/10 = 4/5 (часть) - всего парламента составляли селяне и священники

2) 4/5 * 50 = 4/1 * 10 = 40/1 = 40 (человек) - из парламента составляли селяне и священники

3) 50 - 40 = 10 (человек) - из парламента составляли интелегенция

Отвечает Блоккина Аня.

Ответ:

10 представників інтелігенції було серед українських послів

Пошаговое объяснение:

1)50:10*6=30 - селян;

2)50:10*2=10 - священиків;

3)30+10=40 - селян і священиків;

4)50-40=10