1) Знайди значення виразу х³ - 2,9 , якщо х= -22) У якому варіанті вказанно значення Х, при якому

вираз х - 8 в 3 рази більше за 12,4

Ответы на вопрос

Отвечает Натарова Полина.
1:
-8 - 2,9 = -10,9,

2:

12,4*3=37,2

37,2+8=45,2
х=45,2
Отвечает Зибров Алексей.

Ответ: -8 - 2,9 = -10,9,2:12,4*3=37,237,2+8=45,2х=45,2

Пошаговое объяснение: