1075. Одна зi сторін прямокутника завдовжки 16 см, а інша на 8 см довша. Знайди периметр

прямокутника. строчно​

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Відповідь:

80 cм

Покрокове пояснення:

1) 16 + 8 = 24 (см) — довжина другої сторони

2) P = (a+b) * 2

(16 + 24) • 2 = 80 (см) – периметр прямокутника.

Отвечает Пирогова Софья.

Ответ:

Р=80

Пошаговое объяснение:

1). 16+8=24

2).P=2•(16+24)=2•40=80