В одному мішку було на 6 цілих 3/4 кг цукру більше ніж у другому. Скільки кілограмів цукру було в

кожному мішку якщо в обох разом 51 кг 750 г цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Анастасия.

Ответ:

29 кг 250 г

Пошаговое объяснение:

Позначимо масу цукру в першому мішку як x кг. Тоді маса цукру в другому мішку буде x - 6 кг. За умовою задачі, маса цукру в обох мішках разом дорівнює 51 кг 750 г, або 51.75 кг. Тому ми можемо записати рівняння:

x + (x - 6) = 51.75

Розв'язуємо його:

x + (x - 6) = 51.75

2x - 6= 51.75

2x= 51.75 + 6

2x= 58.5

x= 29.25

Отже, маса цукру в першому мішку дорівнює 29 кг 250 г