1 В одному мішку було на 6 1/2 кг цукру більше, ніж у другому. Скільки кілограмів цукру було в

кожному мішку, якщо в обох мішках разом було 51кг 500г цукру ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пошаговое объяснение:

Взяли из 1 мешка = х кг

Взяли из 2 мешка = 4х кг

60 - х = 2(1 00 - 4х)

60 - х = 200 - 8х

-х + 8х = 200 - 60

7х = 140

х = 140 : 7

х = 20

Взяли из 1 мешка = (х) = 20 кг

Взяли из 2 мешка = (4х) = 4 * 20 = 80 кг

60 - 20 = 40 (кг) - стало в 1 мешке

100 - 80 = 20 (кг) - стало во 2 мешке

40 : 20 = 2 (раза) - больше стало в 1 мешке