Знайти суму доданками якою є числа Обернене і протилежне 1,6


Ответы на вопрос

Отвечает Tourguenieva Aalis.

Відповідь:

1,6 = 16/10       10/16 = 5/8 - обратное число

1,6 = -16/10 = - 8/5 - противоположное число

--------------------------------------------------------------------------------------

5/8 + (-8/5) = 5/8 - 8/5 = 25/40 - 64/40 = - 39/40

Вiдповiдь: (-39/40) - сумма слагаемых.

Отвечает Ячменева Гульнара.

Обернене числа 1 є саме воно саме, адже обернення будь-якого числа a - це число 1/a, якщо a не дорівнює 0. Тому перший доданок у нашій сумі дорівнює 1.

Протилежне числа 6 є -6, оскільки воно має протилежний знак. Тому другий доданок у нашій сумі дорівнює -6.

Отже, сума доданків, які є числами оберненим і протилежним числами 1 і 6, буде:

1 + (-6) = -5

Отже, сума доданків дорівнює -5.

Якщо, 1,6:

Обернене числа є дробом, оберненням якого є 1. Щоб знайти цей дріб, потрібно взяти обернене від числа 1,6, тобто 1/1,6.

Протилежне числа - це число, протилежне за знаком. Оскільки 1,6 є додатнім числом, його протилежне число буде -1,6.

Таким чином, сума доданків, які є числами оберненим і протилежним числом 1,6, буде:

1/1,6 + (-1,6) = 0.625 - 1.6 = -0.975

Отже, сума доданків, які є числами оберненим і протилежним числом 1,6, дорівнює -0.975.