Знайти суму, доданками якої є числа: обернене і протилежне числу 2,5. Дам 15 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Серафим.

Відповідь:    - 2,1 .  

Покрокове пояснення:

 Числу 2,5 оберненим є  1/2,5 , а протилежним - число - 2,5 :

  знайдемо суму   1/2,5 + (- 2,5 ) = 10/25 - 2,5 = 0,4 - 2,5 = - 2,1 .