Знайди суму, доданками якої є числа: обернене і протилежне числу 8,25. Дам 15 балов срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Путилина Аня.

Відповідь:

1,6 = 16/10       10/16 = 5/8 - обернене число

1,6 = -16/10 = - 8/5 - протилежне число

--------------------------------------------------------------------------------------

5/8 + (-8/5) = 5/8 - 8/5 = 25/40 - 64/40 = - 39/40

Вiдповiдь: (-39/40) - сума доданків.