Знайди суму, доданками якої є числа: обернене і протилежне числу 2,8 Срочно даю 30, срочно пж


Ответы на вопрос

Отвечает Астафьев Роман.

Обернене до числа 2,8 дорівнює 1/2,8, а протилежне числу 2,8 дорівнює -2,8.

Тому, сума доданків буде:

1/2,8 + (-2,8) = -2,8 + 1/2,8

Для того, щоб додатки матимуть спільний знаменник, треба помножити перший доданок на 1 вигляді 2,8/2,8:

-2,8 + 1/2,8 = -2,8 * 2,8/2,8 + 1/2,8

Розв'язуючи це рівняння отримуємо:

= (-7,84 + 1) / 2,8

= -6,84 / 2,8

≈ -2,442857

Отже, сума доданків дорівнює приблизно -2,442857.