ДАМ 30 БАЛОВ 1. Знайти суму, доданками якої є числа: обернене до 5,6 та протилежне до 4,4. 2. Не

виконуючи обчислень, порівняйте: а) суму чисел -6,81 та -12,97 та їх різницю; б) різницю чисел 31 та -72 та різницю чисел -96 та -62. Запишіть відповідні нерівності.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,4=2 4/10=2 2/5=12/5

противоположное числу 2,4 это -2,4=-12/5=-12*12/5*12=-144/60

обратное числу 2.4 это 1/2,4=1/(12/5)=5/12=5*5/12*5=25/60

5/12-12/5=-144/60+25/60=-119/60=-1 59/60