У першому бідоні 19 л молока, а у другому у двох бідонах разом? - на 1ціла 11/ 20 л менше. Скільки

літрів молока у двох бідонах разом​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

36 9/20 литров

Пошаговое объяснение:

1) 19 - 1 11/20 = 18 20/20 - 1 11/20 = 17 9/20 (л) - молока во 2 бидоне

2) 19 + 17 9/20 = 36 9/20 (л) - молока всего в двух бидонах