У першому бідоні було в 3 рази більше молока ніж у другому. Після того як з першого бідона перелили

в другий 20 літрів молока виявилося що кількість молока в другому бідоні становить 140% того що залишилося у першому. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анна.

Ответ 15л; 45л

Пошаговое объяснение:

Було: 1 бідон -х л, тоді в 2бідоні 3х л;

Коли перелили з 2-го 20л стало:

1 бідон - х + 20

2 бідон - 3х - 20

За умовою:

х +20 = 140%(3х - 20)

х + 20 = 1,4(3х -20)

Х + 20 = 4,2х -28

х - 4,2х = -28 - 20

-3,2х = -48

х = -48 / -3,2

х = 15 другий бідон

3х = 45 перший бідон