Одна флористка створила 18 букетів за 3 год,а друга за цей же час творила 15 букетів. Скільки

букетів вони створять за 2 год, якщо працюватимуть разом із тією ж продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Меденцева Анна.

Відповідь:

1) 18÷3=6 (букетів) - Створила перша флористка за 1 годину

2) 15÷3=5 (букетів) - створила друга флористка за 1 годину

3) 6+5=11 (букетів) - створили дві флористки за 1 годину

4) 11×2=22 (букетів)

Відповідь: Дві флористки створять за 2 години 22 букети

Покрокове пояснення: