1. Розв'яжи задачу. За 7 год флористка складає стільки букетів, скільки учениця — за 5 год.

Скільки букетів склала флористка, якщо разом з ученицею вони Складають 24 букети?

Ответы на вопрос

Отвечает Димитриева Маша.

Відповідь:

7х=5(24-х)

7х=120-5х

7х+5х=120

12х=120

х=10

х=10*7=70(б.)

Покрокове пояснення: Відповідь: 70 букетів. Кст, можеш зробити цю відповідь як найкраща)))