Розв'яжи задачу. За 7 год флористка складає стільки букетів, скільки учениця — за 5 год. Скільки

букетів склала флористка, якщо разом з ученицею вони Складають 24 букети? ПРОШУ ПРОЧНО! ДАЮ 50 БАЛОВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Окетова Анель.

Пошаговое объяснение:

Флористка = х

Ученица = у

х + у = 24

7х = 5у

х + у = 24

7х - 5у = 0

х = 24 - у

7х - 5у = 0

1)

7х - 5у = 0

7(24 - у) - 5у = 0

168 - 7у - 5у = 0

-7у - 5у = 0 - 168

-12у = -168

у = -168 : (-12)

у = 14

2)

х = 24 - у

х = 24 - 14

х = 10

Флористка = х = 10 букетов