Книжка містить 150 сторінок. Дівчинка за 1 день прочитала 1/5 всієї книги, а за другий-3/5 того, що

за перший ден. Скільки сторінок книжки дівчинка прочитала за другий день, поможіть пжпжпж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаев Серик.

Ответ:

Всього-150 ст.

1д.-? ст., 1/5 →→→→↑

2д.-? ст., 3/5 →→→→→→↑

1)150:5=30 (ст.)-за 1 день.

2)30:5×3=18 (ст.)

Вираз:150:5:5×3=18 (ст.)