книжка містить 120 сторінок. за перший день дівчинка прочитала 1/10 всієї книжки,а за другий день

3/4 того що за перший день.скільки сторінок книжки дівчинка прочитала за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Вероника.

1) 120*1:10=12 сторінок - прочитала дівчинка за перший день

2) 12*3:4=9 сторінок - прочитала дівчинка за другий день

відповідь: 9 сторінок 

Отвечает Агеев Антон.

1)120:10*1=12стр.-прочитала в 1-ый день. 2)12:4*3=9 стр.-прочитала во 2-ой день.